VyRUŠování dovoleno!

Hedvika

Rubrika Nezařazené Přidáno

Ano, na terapiích je dovoleno vyrušovat ;). Co neřeknete, nepřiznáte si, to vám zůstane.
Metoda RUŠ umí zázraky a to velice jednoduše.Většina z nás žije v zajetých kolejích a neví jak vybočit, bojí se změny. Pamatujte že strach je špatný rádce! Je to omezování vlastního vědomí, nesvoboda! Každý má možnost vytvářet si takovou realitu, jakou chce! A možností je nekonečné množství. Děje se nám jen to na co zaměřujeme pozornost. Ale jak to ovládnout, když to žijeme takovou dobu? I když víme, že bychom to chtěli jinak, neodbočíme, protože… ( každý si doplní) Některé programy si předáváme generačně. Bereme je jako něco, co se nedá změnit. Věřte že dá:-) Také jsem takové měla:-)

Pokud se v tom naučíme chodit a ovládat své myšlení positivně jsme na nejlepší cestě k najití toho co hledáme – štěstí, bohatství sebe sama, lásku, své opravdové já. Je jedno jak to nazýváme, ale hledáme to všichni. Dělat věci, které vás baví a činí šťastnými je ohromná svoboda. Jen si to dovolit, ale když vám tam skáčou programy proč to nejde, jde to těžko:-)
Již od dětství jsem hledala odpovědi na otázky ohledně náboženství. Pochopení jak to mezi nebem a zemí je, mě přitahovalo. Ale v konkrétních náboženstvích mi přišla hrozná nesvoboda. Nejblíže mi byl Budhismus, ale hodiny meditovat abych dosáhla nějakého jiného stavu? Nevydržela jsem to ani 5 minut! Možná jsem v té době ani nevěděla, co mi to má dát:-)

Postupným zbavováním se negativních programů Metodou RUŠ, které mi bránili v tom prožitku, nebo dosažení vytyčeného cíle, jsem toho dosáhla.

Dnes medituji velice ráda, dělám to pravidelně, tak jak potřebuji, nebo jak se mi chce. Je to nepopsatelný, naplňující pocit napojení se na nekonečnou plynulost vesmírného JÁ:-)

Ruště, vyrušujte:-)Pracujte na sobě tak, jak vám to dělá radost, počet negativních programů v nás je konečný a pak si jen užíváme krásy celého vesmíru:-)

Naším cílem není umět ovládat svůj život, myšlenky, ale nechat se intuitivně vést životem:-)