Naučila jsem se žít šťastně!

Jsem sama sebou, užívám si přítomného okamžiku a nejsem ovládaná historickými vzorci, strachy. Pokud se ještě nějaký objeví, umím si ho vyřešit.

Jsem tvůrcem svého života. Daleko sebevědomější, samostatnější ve všem co dělám, protože vím, že vše se děje pro mé nejlepší dobro.

Ale vždy tomu tak nebylo.

Z počátku jsem neměla ani potuchy, co vše ovládáme pouze myšlenkami.

Jak jsem k tomu dozrála

Zlom nastal v okamžiku, kdy jsem přežívala ve vztahu, který mě nenaplňoval. Do toho mi onemocněla tehdy tříletá dcera a já se rozhodla NÁM pomoci. Ale ne prášky a injekcemi, ale hlavou! Změnit jí, sebe, partnera. Abychom byli šťastná rodina, můj sen.

Do cesty mi přišla Metoda RUŠ a začala jsem pracovat na své cestě do svého nitra.

Nyní už vím, že změnit mohu pouze sebe. Tím vším to začíná i končí – u sebe! Pokud změníme sebe, měníme i okolní svět, náš úhel pohledu. To je mé nejbáječnější zjištění a zkušenost. Takový jednoduchý zázrak a takovou dobu mi to trvalo než jsem na to přišla!

Investice do svého osobního rozvoje byla nejlepším rozhodnutím v mém životě, proto ráda pomohu i vám na vaší cestě.

Odblokujte své negativní vzorce a žijte život podle sebe jaký ho chcete mít!

Pomohu vám nastavit ideální životní záměr – cíl a odblokovat negace, které vám  brání naplnit ho. Objevíte své pravé JÁ a to, co v životě opravdu chcete. Je to investice nejen do sebe, ale i do vašich dalších generací, celého vesmíru.

                                  Našla jsem své životní poslání, dar.