Jak jsem začala Rušit:-)

Hedvika

Rubrika Nezařazené Přidáno

K Metodě RUŠ jsem se dostala v okamžiku ROZHODNUTÍ ( to je v našem životě klíčové), kdy jsem si uvědomila, že takto to v životě nechci!

Co se dělo?

V podstatě jsem se považovala za dítě štěstěny. Optimista a vždy jsem šla do vztahu s tím, že je to na celý život. I když jsem si uvědomovala, že jakási životní praxe, zkušenost je důležitá, po pár nevydařených vztazích jsem se rozhodla, že už nikdy nechci milovat – nebo-li chci být v tom vztahu ten, kdo miluje míň, hlavně aby mě to nebolelo! 🙂 A to jsem začala žít! Nadefinovala jsem partnera, který mi stačí a takový mi přišel. To jsou záměry, které si podvědomě programujeme, aniž bychom si je uvědomovali a podle toho pak žijeme! A divíme se, proč se nám to všechno děje:-)

Co se dělo po mém rozhodnutí?

Objektivně to vypadalo jako ideální, ale časem utlumené emoce vycházely na povrch a říkaly si o řešení. Když jsem je neposlouchala, vygradovalo to nemocí tehdy naší 3- leté holčičky. Diagnóza Juvenilní artritida, postižení 70% kloubů. Psychosomatika říká – boj, nedostatečná možnost pohybu. A tak jsem se cítila. Zavřená v kleci! Co s tím? Jednoznačně jsme oba věděli, že chceme pro holčičku udělat to nejlepší, ale naprosto jsme se neshodovali v názoru na léčení. On konvenčně, já nekonvenčně! Emoce se nám bouřily a já věděla, že toto prostředí je pro ní nezdravé a naopak potřebuje ještě více lásky a harmonie. V tuto chvíli jsem vznesla požadavek “ jak to zlepšit, vyřešit?“ Jelikož jsem ve znamení Panny, které se projevuje logičností, praktičností, přišla mi do cesty Metoda RUŠ! Nejprve jsem jí zaznamenala v televizi, v tisku. Ihned mě oslovila a nadchla. Následovala kniha, terapie a to už jsem věděla, že se jí chci naučit. Našla jsem v sobě odhodlání jet na první kurz. V té době to pro mě bylo nepředstavitelné odjet od dvou malých dětí pryč na pět dní. Ale záměr byl jasný “ Chci se to naučit“:-) Stalo se a po každém kurzu jsem byla odlehčená o několik negativních programů a vyčištěná od základních vztahů. Takto postupně jsem pokračovala sama na sobě a světe div se, začalo se měnit i mé okolí:-)

Postupným vracením se do své přirozené podstaty jsem zjistila, co opravdu chci ( žádné nízké záměry a kompromisy) a co potřebuji abych žila plnohodnotný život v lásce.

Bez rozdílu KAŽDÝ máme nárok na stejné podmínky v životě! Nedovolují nám to jen naše převzaté vzorce a přesvědčení!

Naprosté pochopení jak fungujeme a proč se nám to děje.

Upřímně přeji každému, aby nekonečnou, bezpodmínečnou lásku v sobě našel:-) Prioritně sám k sobě a pak se dějí zázraky!!!!:-)